Konvenční obrábění

kvk2

Obráběcí práce pro malosériovou výrobu jsou určeny všem zákazníkům, kteří mají zájem využít našich služeb pro zhotovení malosériové výroby již od jednoho kusu. Často se jedná o různé prototypové součástky, náhradní díly či renovace stávajících dílů. Zákazníkovi je nabídnut celý sortiment našeho strojového parku, ten je následně uzpůsoben podle počtu kusů a obtížnosti vyráběného kusu. Pokud daný výrobek nevyžaduje nutnost použití CNC (více zde) pro svoji výrobu, tak využíváme řady soustruhů, frézek, horizontálních vyvrtávaček a dalších strojů, kterými disponujeme.

Tyto technologie nám umožňují provádět celou řadu úprav, které jsou vhodné pro drobné obráběné části, až po velké plochy těžkých předmětů, které mohou vážit stovky kilogramů. Rovněž provádíme výrobu různých strojů a konstrukcí na míru zákazníkovi. Většina těchto technologií je určena pro další průmyslovou výrobu.

Nejčastěji požadované soustružení od zákazníka provádíme do průměru 200 mm a délky 1 000 mm.

Jaké obráběcí práce jsme schopni zajistit?

Frézování povrchůjednotlivých výrobku je do rozměrů 1 200 mm x 900 mm x 1 200 mm. Jednotlivé přesnosti obráběných částí záleží na konkrétním výrobku. Ve společnosti rovněž disponujeme technologií broušení.

Konvenční obrábění na soustruhu provádíme nejčastěji do šířky 200 mm a délky 1 metru.

Dělení a pálení materiálu provádíme sami. Rovněž si zajišťujeme jeho další zušlechtění například kalením.

Obráběcí práce na horizontálních vyvrtávačkách jsou do jedné tuny s rozměry x 1200 mm, y 900 mm.

Renovace techniky

kvk3Provádíme renovaci techniky určené zejména pro průmyslové využití. Renovace techniky se provádí za využití všech možných technologických procesů, které naše společnost nabízí. Mimo frézování, soustružení, broušení či dalších úprav, tak společnost pracuje i s plasty, které následně technologicky upravuje a obrábí. Jená se zejména o svařování plastů, jako jsou PP, PE, PVC, PVDF.

Materiály, se kterými se u nás můžete setkat:

V rámci obráběcích prací (soustružení, řezání, frézování a další) pracujeme s kovovými i nekovovými materiály. Výčet některých materiálů, s kterými pracujeme:

  • plasty (PP, PE, PVC, PVDF…)
  • slitiny duralu
  • nerezové materiály
  • konstrukční ocel
  • nerezová ocel
  • zušlechtěná ocel
  • nástrojová ocel
  • hliník
  • titan
  • a barevné kovy

Přeprava – zákazník si dopravu může zajistit sám nebo ji my zajišťujeme pomocí našich dopravních prostředků za využití spedičních agentur (DHL, FeDex, PPL, Česká Pošta…).