Možnosti
výroby

Možnosti
výroby

Malosériová
výroba

Specializujeme se na malosériovou výrobu velkého množství dílů, které jsou určeny pro stavby jednoúčelových strojů a jiných prototypů. 

Výrobu dodáváme v požadované kvalitě a termínech dodání dle náročnosti zákazníků.

U vyrobených dílů zajišťujeme teplené a povrchové úpravy.

Sériová
výroba

Poskytujeme sériovou výrobu na CNC pro rotační dílce a dílce určené pro 3-osé obrábění. Výrobní možnosti jsou vhodné i pro náročnější výrobu, kterou je nutné kombinovat s dalšími technologiemi (sváření, tváření, přesné řezání drátem, apod.). Všechny dílce dodáme včetně tepelných a povrchových úprav. 

Technologie
pro 3D obrábění

Naše společnost aktivně využívá CAM technologie pro 3D obrábění. Tyto technologie nám umožňují obrábění tvarově náročných 3D dílů, které vyžadují vrtání velkého množství děr, kapes a jiných otvorů. 

CNC soustružení
a frézování

Dle požadavků našich zákazníků využíváme možnosti CNC soustružení a 3-osého frézování. Obrábíme drobné i rozměrnější dílce určené pro malosériovou a sériovou výrobu.

Horizontální
obrábění

Disponujeme technologií stolových horizontálních vyvrtávaček, které jsou vhodné jak pro kusovou, tak sériovou výrobu. 

Na vyvrtávačkách obrábíme svařence, odlitky i rozměrné desky.

Horizontální vyvrtávačky jsou doplněny technologií dělového vrtání pro vrtání hlubokých děr.

Svářecí
práce

Sváříme ocelové, nerezové a plastové konstrukce. Svařence dokážeme obrobit a dodat jako finální produkt. Svařence dodáváme včetně povrchové úpravy a montáže vyrobených komponentů.

Příklady vyrobených produktů:

Tváření
materiálu

Zabýváme se zakázkovým zakružování profilů (trubek, jeklů, plocháčů) a ohýbáním drobných i rozměrnějších dílů, které jsme schopni svářet a dále obrábět. Tyto díly jsme schopni dodávat s povrchovými úpravami (lakování, zinkování…). Na přání zákazníka je montujeme do celých sestav.

Montážní
práce

Zabýváme se montáží vyrobených součástí, které montujeme na rámy vyrobených strojů. Finální výrobky dopravíme na místo určené zákazníkem.

KVK Technology

kompletní strojírenské zázemí pro sériovou a malosériovou výrobu